Šiřitel CRM systému

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 70 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Poskytujeme kompletní řešení CRM/ERP systémů a hledáme dobrého obchodníka z IT branže, který představí naše řešení novým klientům a ukáže, o co všechno se jim dokážeme postarat. Dokaž jim, že naši ajťáci mají dobrý produkt, který jim uleví.

Náplň práce

Chceme abys akvizoval nové zákazníky a kvalitně pečoval o ně i ty stávající. Zázemí je v Praze, ale budeš cestovat po celé republice. CRM/ERP se využívají v mnoha oborech, dostaneš tak na starosti jeden z nich, kterému budeš vytvářet marketingovou a obchodní strategii.

Požadujeme

Čekáme, že jsi zkušený harcovník, který se pohybuje v oblasti prodeje středních a větších SW řešení, ideálně právě ERP/CRM systémů, klientům. Pokud sis navíc prošel i obory výroby, retailu nebo holdingových organizací, budeme rádi. Musíš se domluvit anglicky a vzhledem k častým vyjížďkám po republice, mít řidičák na sk. B.

Nabízíme

Abys mohl cestovat za zákazníky a udržovat s nimi kontakt, dostaneš od nás samozřejmě auto, telefon, notebook. Provizní systém má přímou návaznost na realizovaný obrat, navíc máme bonusový systém navázaný na další cíle a nadstandartní prodeje. K tomu 5 týdnů dovolené, stravenky a flexibilní pracovní dobu.

Další informace

Zaujala tě tahle práce?

Pokud ano, pošli nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na setkání s tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
http://www.acjobs.cz
Poslat společnosti životopis
ID: 3850084  Datum zveřejnění: 16.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc