Obchodní konzultant - personální agentura (23-40.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 23 000 - 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Umíte komunikovat s lidmi? Umíte najít cestu, jak dosáhnout svých cílů? Chcete si vydělat a nebojíte se pracovat?

Hledáme šikovné kolegy do jedné z nejstabilnějších a největších personálních agentur na českém trhu! Naše práce není jen o výsledcích a číslech, ale i o pomoci kandidátům a firmám. Chceš se k nám přidat? Čekáme na tvůj životopis..

OBCHODNÍ KONZULTANT - PERSONÁLNÍ AGENTURA (23-40.000 Kč)

Náplň práce

  • vyhledávání kandidátů na pracovní pozice
  • komunikace s kandidáty i firmami (tel+mail)
  • tvorba inzerátů, práce s databázemi životopisů
  • oslovování nových potenciálních zákazníků
  • práce ve firemním informačním systému
  • plnění stanovených cílů a norem
  • aktivní účast při zaškolování a vzdělávání

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ/NJ min. na mírně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s kontaktem se zákazníky či dodavateli
  • ambice, proaktivní přístup, chuť do práce
  • ŘP sk. B (nebo si ho dodělat)

Nabízíme

  • zaškolí vás manažerka s 8letou praxí
  • budete sedět v reprezentativních kancelářích v centru Brna
  • super parta fajn lidí, se kterými si dáte kafíčko
  • kromě fixu budete dostávat zajímavé provize za výsledky
  • flexibilní pracovní doba, home-office když je třeba
  • dovolená a sick days navíc
  • klasické benefity - stravenky, příspěvek na penzijko..

  • místo výkonu práce: Brno - centrum

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Hejduková
Tel.: +420773799240
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis