Konstruktér (32 - 43. 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 32 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat v zajímavé perspektivní firmě a uplatnit své dosavadní znalosti a zkušenosti? Tak je tu příležitost právě pro vás! Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici:

KONSTRUKTÉR (32 - 43.000 Kč)

Náplň práce

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Znalost programu Solidworks výhodou
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny
  • Spolehlivost, samostatnost a komunikativní dovednosti

Požadujeme

  • Tvorba návrhů a výkresů v zakázkové výrobě
  • Práce v programu Solidworks
  • Zodpovědnost za technickou dokumentaci
  • Spolupráce v týmu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na další vzdělávání a osobní růst
  • Flexibilní pracovní doba

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis