Inženýr kvality ve výrobní společnosti (až 50.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s kvalitou a hledáte nové pracovní uplatnění ve výrobní společnosti?

Pak reagujte zasláním životopisu!

Náplň práce

  • Hodnocení a řešení dodavatelských reklamací
  • Podpora při změnách v procesu projektu
  • Provádění auditů
  • Kontrola nastavených nových nápravných opatření
  • Komunikace a sepisování nároků na kvalitu od zákazníka
  • Reportování

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost nástrojů kvality a normy ISO 9001
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti jako Inženýr/Technik kvality
  • Komunikativní dovednosti a odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu NEURČITOU
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy a odborná školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Tachovsko (cca 15-20 minut automobilem od Plzně)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Palánová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3855289  Datum zveřejnění: 23.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc