Vývojář elektro

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Termín nástupu: 24.1.2020
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovanou vysokou školu se zaměřením na elektro a jste zkušeným vývojářem? Nemáte problém s komunikací v angličtině a hledáte novou výzvu? Pak jste právě ten, koho hledáme!

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici VÝVOJÁŘ ELEKTRO

Náplň práce

  • Vývoj elektronických obvodů jako např. generátory VN
  • Testování prototypů
  • Specifikace celkové koncepce elektroniky pro nová zařízení
  • Specifikace požadavků na moduly vyvinuté externími společnostmi

Požadujeme

  • VŠ elektrotechnického směru
  • Min. 5 let praxe s vývojem analogových a digitálních obvodů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Nadšence do oboru a týmového hráče

Nabízíme

  • Dovolená nad rámec zákona
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na vzdělávání
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3855796  Datum zveřejnění: 24.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.