Projektant elektro Junior (25.-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kolín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovanou SŠ/VŠ v elektrotechnickém oboru? Láká Vás prostředí automatizace nebo dopravní telematiky? Chcete svou kariéru směřovat do konstrukce?

Pak mi neváhejte zaslat své CV!

Společnost působící v oblasti průmyslové automatizace a dopravní telematiky hledá parťáka na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO junior (25.-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba projektové a výkresové dokumentace
  • Provádění změn v dokumentaci dle přání zákazníka
  • Podílení se na kalkulacích a specifikacích zakázek
  • Spolupráce při realizaci projektů u zákazníků
  • Občasné služební cesty v rámci ČR i v zahraničí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Orientaci v elektro schématech
  • Znalost MaR a Eplan výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Uplatnění pro absolventy
  • Práci s nejnovějšími moderními technologiemi
  • Finanční podporu vzdělání
  • Možnost kariérního postupu

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Lokalita: Kolín

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1
Poslat společnosti životopis