Business development manager pro IT security systémy

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Zlín, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušeným a nadaným obchodníkem, který se vyzná v oblasti IT? Máte povědomí o oblasti IT security? Chcete nabízet produkty a řešení špičkové české firmy?

Pak hledáme právě Vás!

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Náplň práce

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí u svěřeného portfolia produktů
  • Péče o již zavedené zákazníky, hledání nových možností v jejich řešeních
  • Sledování vývoje na trhu, jejich zapracování do produktů a řešení společnosti
  • Příprava obchodních nabídek a prezentací

Požadujeme

  • Praxi na obdobné pozici v oblasti IT
  • Znalosti v oblasti IT security (čipové karty, biometrie, ID, …)
  • Výborné vyjadřovací a prezentační schopnosti v českém i anglickém jazyce
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • Možnost podílet se na utváření moderních IT security systémů
  • Účast na prestižních světových konferencích a další formy podpory profesního růstu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Řadu dalších benefitů

  • Místo výkonu práce: Zlín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Lukáš Kalivoda
Tel.: +420778434003
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3856990  Datum zveřejnění: 13.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.