Java Developer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Zlín, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi JAVA začátečníkem nebo pokročilým expertem? Chceš se mnoho nové ho naučit, případně svými dovednostmi přinést nové podněty do vývojového týmu? Jsou ti blízké lokality jako Zlín, Olomouc, Přerov nebo Vsetín?

Pak hledáme právě Tebe!

JAVA DEVELOPER

Náplň práce

  • Vývoj aplikace na platformě JAVA
  • Práce na projektech pro centrální systém společnosti
  • Spolupráce na vývoji projektu od jeho ranné fáze
  • Přístup k nejmodernějším technologiím

Požadujeme

  • Znalost JAVA (JAVA 2EE, Spring framework)
  • Znalost REST, SOAP
  • Zkušenosti s relačními databázemi

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Práci na zajímavých projektech v oblasti IT security
  • Mnoho benefitů a velmi pozitivní přístup k zaměstnancům

  • Místo výkonu práce: Zlín, Olomouc, Přerov, Vsetín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Lukáš Kalivoda
Tel.: +420778434003
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3857029  Datum zveřejnění: 13.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.