Designér firemního interiéru (35-45 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 45 000 Kč/měsícpravidelné bonusy
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste jako ryba ve vodě v programech 3D Max, AUTOCAD případně SOLIDWORKS? Ovládáte 2D a 3D vizualizace interiérů? Chcete navrhovat firemní prostory a design nábytku včetně interiérových doplňků? A hlavně hledáte férové a přátelské prostředí? Uvítáme pohodového, ale akčního člověka, který se stane platnou a důležitou součástí našeho týmu. Pošlete nám svůj životopis, protože hledáme právě Vás

DESIGNÉR FIREMNÍHO INTERIÉRU

Náplň práce

  • navrhování celkového řešení firemních prostor včetně designu nábytku a doplňků
  • tvorba technické dokumentace a výkazových výměrů
  • odborné určení vhodného materiálu s odhadem hrubých nákladů
  • práce na rešerších a vzorkování materiálu
  • poptávání cenových nabídek a následné jednání s dodavateli

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • dobrou znalost programu 3D Max, AUTOCAD, příp. SOLIDWORKS
  • zkušenosti s prací v interiérovém designu
  • komunikativní znalost angličtiny
  • technické znalosti pro čtení výkresů a dokumentace
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • tah na branku a týmového ducha

Nabízíme

  • kariérní a osobní růst
  • bonusy několikrát ročně
  • 25 dní dovolené
  • přispěvky na penzijní i životní pojištění
  • jazykové kurzy
  • výhodná volání
  • slevu na firemní výrobky
  • příspěvek na autobusovou dopravu a stravování

Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Andrea Szopová
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis