Inženýr/ka kvality - dodavatelé

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Beroun, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nástroje kvality, řešení reklamací u dodavatelů a audity jsou pro Vás to pravé? Domluvíte se anglicky a máte zkušenosti z výrobní/automobilové společnosti? Jste otevřen/a novým pracovním nabídkám a hledáte změnu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou komponentů pro automobilový průmysl hledá nového člena týmu na pozici:

INŽENÝR/KA KVALITY - DODAVATELÉ

Náplň práce

  • Denní komunikace s dodavateli
  • Účast na dodavatelských auditech (ČR i zahraničí)
  • Řešení případných reklamací
  • Práce s nástroji kvality (8D apod.)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Znalost nástrojů kvality
  • Zkušenosti z Automotive prostředí - velkou výhodou
  • Ochotu cestovat a účastnit se služebních cest

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost profesního i osobnostního růstu
  • Stravování v areálu společnosti
  • Místo výkonu: 15 km od Příbrami

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Kamila Trefilová
Tel.: +420775787076
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis