Operátor v automotive (Od 25.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste čerstvě po vyučení a zajímáte se o techniku? Nebo již máte zkušenosti a hledáte nový začátek? Chcete mít možnost působit v čistém prostředí výrobní společnosti a získávat nové dovednosti? Jste spolehlivá osobnost s chutí učit se novým věcem? Přál byste si být za dobrou práci kvalitně odměněn?

Zašlete nám Váš životopis!

Mezinárodní výrobní společnost na Pardubicku, hledá do svých řad kandidáty na pozici OPERÁTOR V AUTOMOTIVE.

Náplň práce

  • Obsluha výrobní linky
  • Seřizování a údržba strojů
  • Odpovědnost za kvalitu výrobku
  • Doplňování součástek na linku

Požadujeme

  • Vyučení – technické zaměření výhodou
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Chuť si vydělat slušné peníze

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování a slevu na firemní produkty
  • Zvýhodněné telefonování
  • Možnost rychlého kariérního i finančního růstu

  • Místo výkonu práce je na Pardubicku

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis