Technik obrábění – cestovatel

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Šumperk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 38 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máme tady skvělou příležitost pro ty, kdo chtějí uplatnit své znalosti v oblasti obrábění a uvítají možnost cestovat po světě! A co je potřeba? Technický background a komunikativní angličtina. Máte to? Pak už je to jednoduché – zašlete svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici:

TECHNIK OBRÁBĚNÍ – CESTOVATEL

Náplň práce

  • školení pracovníků na nových strojích
  • technická podpora u klíčových klientů
  • cestování po závodech po celém světě!
  • poradenství a servis

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • orientaci ve způsobech obrábění
  • ochotu cestovat (cca 5-7 dní v měsíci v zahraničí – po zaučení)
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • možnost vycestovat do zahraničí (Brazílie, USA, Rusko…)
  • možnost seberealizace
  • kariérní růst
  • jazykové kurzy
  • firemní bydlení
  • zázemí stabilní společnosti

  • Místo výkonu práce: Šumpersko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
77900 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Edita Hrbáčková
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis