Barman/číšník

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rozšiřujeme tým a hledáme k sobě dalšího šikovného kolegu/kolegyni na pozice barman a číšník. Přidáš se k nám? Pošli svůj životopis a vše spolu probereme.

Náplň práce

  • Obsluha hostů
  • Usazování hostů, rezervace
  • Barman: samostatná příprava nápojů
  • Vrchní číšník: kasírování
  • Možnost přivýdělku na soukromých akcích a eventech
  • Pracovní doba: dlouhý/krátký týden

Požadujeme

  • Praxi nebo vzdělání v gastronomii
  • Profesionální a pozitivní přístup k zákazníkům i kolegům
  • Na pozici barman požadujeme zkušenost s přípravou a servírováním nápojů, včetně míchaných nápojů a kávy
  • Barmanský, baristický nebo somelierský kurz a jejich praktické znalosti velkou výhodou

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení
  • Volný vstup do wellness a fitness centra
  • Možnost zajištění ubytování během směn
  • Zaměstnanecké slevy
  • Smlouva na HPP
  • Nástup možný ihned
  • Místo práce: Zaječí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis