Precizní CNC soustružník

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní příležitost v zázemí stabilní mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu a orientujete se v technické dokumentaci? Nechybí Vám manuální zručnost? Pokud Vás láká práce na pozici CNC SOUSTRUŽNÍK v Brně, potom budeme rádi za Váš životopis!

Náplň práce

  • Obsluha CNC stroje
  • Volba technologického postupu
  • Nastavení stroje dle technické dokumentace, dle zkušeností i včetně programování
  • Upnutí a vyrovnání obrobku a nástrojů
  • Kontrola hotových dílů
  • Dohled nad výrobním procesem

Požadujeme

  • Praxi z výrobního prostředí
  • Zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu/
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost, technické myšlení
Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Samostatnost v určení si postupu práce
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • Nástupní bonus 15.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování/stravenky, Cafeterie
  • Čištění pracovního oděvu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost měsíčních bonusů
  • Odměny za jubilea a životní události
  • Další vzdělávání

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis