Operátor/ka výroby (24 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberec, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 24 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rozšiřujeme týmy a nabízíme rozmanité pracovní pozice ve výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu. Pošlete svůj životopis, nebo rovnou zavolejte a vše spolu probereme.

Náplň práce

  • Různorodá práce ve výrobě (žádná pásová výroba)
  • Obsluha strojů a výrobních zařízení
  • Kontrola kvality
  • Dodržování technologiockých a pracovních postupů
  • Práce vhodná pro muže i pro ženy

Požadujeme

  • Vyučení v technickém oboru
  • Předchozí praxi z výroby
  • VZV nebo základní znalost práce na PC výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat krátký/ dlouhý týden

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení dle znalostí a praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Propracovaný systém vzdělávání – můžete odborně i kariérně růst
  • Práce s moderními technologiemi
  • Akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis