Datový analytik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pro největší softwarovou společnost ve střední Evropě hledáme datového analytika. Pracují na náročných projektech pro komerční sféru, ale pro státní správu a samosprávu. Staví na svých dlouholetých zkušenostech s rozsáhlými projekty softwarových řešení, které dělají na míru.

Náplň práce

Sběr, specifikace a analýza požadavků zákazníka týkajících se datových modelů a dat. K nim budete tvořit analytickou dokumentaci s výstupy a zadání pro vývoj pro zákazníka.
Budete analyzovat datové modely a kvality stávajícího datové fondu a tuto kvalitu také hodnotit.
Na základě toho budete navrhovat procesy nápravy datového fondu, migrace dat a postupy a algoritmy pro ELT procesy.
Samozřejmě budete komunikovat jak se zákazníkem, tak s vývojovým týmem a účastnit se interního testování a prezentovat a obhajovat řešení.

Požadujeme

Ovládáte UML a CASE nástroje.
Znáte SQL jazyk a jakoukoliv zkušenost s SQL i non SQL databázemi vítáme.
Budeme rádi i za zkušenosti v oblasti analýzy a návrhu analytických datových modelů.
Máte všeobecný přehled v oboru IT.
Dobré komunikační a prezentační schopnosti.

Nabízíme

Budete mít zajímavou a odpovědnou práci ve stabilní a silné společnosti. Máme k dispozici širokou škálu firemních školení a příležitosti k vlastnímu odbornému rozvoji. Samozřejmě i mnoho obvyklých benefitů jako 5 týdnu dovolené, slevu na telefonní paušál, výuku cizích jazyků, penzijní připojištění a další.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce?

Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3860894  Datum zveřejnění: 10.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.