Zajímavé pozice ve výrobě až 27.000 Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberecký kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 21 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zájem pracovat ve výrobě? Jste z Liberce a okolí? Máte již zkušenost z výroby nebo jste úplným nováčkem? Nevadí Vám nepřetržitý provoz? Chcete dostávat výplatu v řádném termínu a k tomu SUPER benefity? Pokud ano, určitě mi zašlete svůj životopis a pobavíme se o Vašich možnostech.

Náplň práce

  • Práce na strojích
  • Práce ve skladu
  • Práce v oddělení kontroly
  • Práce v tavírně
  • Vše v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)

Požadujeme

  • Ideálně ukončené SOU, ale není podmínkou
  • Kladný vztah k práci, zodpovědnost
  • Schopnost řídit se technickými postupy a dodržovat správný postup

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení
  • Závodní stravování, příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy za hospodářské výroby
  • Multisport karta
  • Masáže, sportovní aktivity pro děti, letní tábory a další skvělé benefity

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Rumlová
Tel.: +420778407765
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis