Balení a expedice ve výrobní společnosti

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Velká Bíteš, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 20 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte dost odpoledních a nočních směn? Pojďte k nám na jednosměnný provoz od 6:00 do 14:30 do moderní společnosti ve Velké Bíteši na pozici dělníka ve výrobě, který bude mít na starosti balení a expedici. Pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Balení výrobků ručně i na automatické baličce
  • Zadávání dat do PC
  • Příprava expedice a práce se čtečkou

Požadujeme

  • Základní znalost na PC
  • Zkušenost s balením a se čtečkou výhovou
  • Pečlivost, spolehlivost, týmového ducha
  • Chuť se všemu naučit

Nabízíme

  • Práci v zajímavém a kreativním prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a odvedené práce
  • Příspěvěk na obědy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis