RE/MAX magnum realitní guru

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* když si padneme do oka, určitě tě nemine vstupní školení o tom, jak práce realitního makléře funguje, prostě tě naučíme, jak se stát nejlepším realitním „GURU“
* seznámíš se se všemi potřebnými procesy, interními systémy a nástroji
* ukážeme ti, jak komunikovat s klienty na víc, než profesionální úrovni

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci pro silného hráče na trhu s realitami
* skvělé zázemí kanceláře v Brně s fajn kolektivem
* snové finanční ohodnocení (chceš být přeci nejlepší, a to my umíme odměnit)
* k rychlé přepravě ke klientům ti zajistíme výhodný leasing na auto
* i když tě v kanceláři uvidíme rádi, můžeš zůstat v pohodlí domova a svou práci si řešit třeba i z postele
* ve svém volnu můžeš řešit hodinové telefonáty s rodinou, protože od nás dostaneš mobilní telefon s neomezeným voláním
* tři, dva, jedna…i tak může být rychlý start tvého podnikání
* s propagací si nemusíš dělat hlavu, tu ti rádi zajistíme
* můžeš chodit do práce hladoví, na pracovišti najdeš vždy něco malého k zakousnutí
* a protože jsme tu skvělý tým lidí, rádi se potkáváme i mimo pracoviště na teambuildingových akcích
* možnost být sám sobě pánem a pracovat na živnostenský list/IČO

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected].

Naše kancelář RE/MAX Magnum dominuje celému Jihomoravskému kraji a sídlí na atraktivním místě v moravské metropoli. Jak už sis přečetl výše, čeká tě u nás v kanceláři skvělá pracovní atmosféra, přátelští a pohodoví kolegové, kteří se těší, až se k nám přidáš.
Naše firemní kultura a hodnoty jsou pro nás velmi důležité, protože si zakládáme na vysokých etických standardech a maximálně profesionálním přístupu. Naše klientela Moravou nekončí, můžeš se těšit i na zahraniční zákazníky. Pokud jsi dočetl až sem, pak už zbývá jenom jediné. Zmáčknout tlačítko odpovědět.

Více informací o naší kanceláři najdeš na www.makleri-brno.cz a www.remax-magnum.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Silný hráč na trhu s realitami.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* jsi skvělý obchodník s prokazatelnými výsledky
* na prvním místě je pro tebe spokojenost klienta
* máš v sobě špetku entuziasmu, hodně profesionality a spoustu elánu
* pokud se domluvíš anglicky, je to výhoda, ale postačí nám alespoň základní znalost
* potřebuješ mít aktivní řidičské schopnosti (samozřejmě s řidičským průkazem sk. B)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců