Operating manager

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Do společnosti vyvíjející vojenské simulace hledáme novou posilu na pozici operating manager. Postaráte se o to, aby jim vše šlapalo jako hodinky od projektů až po chod samotné pobočky.

Náplň práce

  • Starost o vedení pobočky, řešení pracovních činností a veškeré úkoly s tím spojené.
  • Dohled nad SW a HW projekty společnosti.
  • Finanční plánování, řešení rozpočtu, optimalizace nákladů a sledování výkazů finančních toků.
  • Komunikace s kolegy ze zahraničí, pracovní cesty za kolegy.

Požadujeme

  • Alespoň 3 roky zkušeností s vedením obchodní nebo operační jednotky.
  • Alespoň 3 roky zkušenosti s vedením týmu a v managementu.
  • Zkušenosti s plánováním rozpočtu a jeho sledováním.
  • Silné technické zázemí v IT prostředí.
  • Výborná komunikativní angličtina.

Nabízíme

  • Budete v týmu, který si stojí za svou prací a baví je.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování přímo ve mzdě.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Občerstvení na pracovišti.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce?

Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na setkání s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3863756  Datum zveřejnění: 5.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.