Konstruktér zakázkové výroby (25 – 38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 38 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní příležitost? Máte zkušenosti s konstruováním a modelováním v 3D CAD? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis, hledáme přímo vás!

Rozrůstající se stabilní česká firma, která je celosvětově uznávaným dodavatelem specializovaných zařízení, hledá posilu na pozici:

KONSTRUKTÉR ZAKÁZKOVÉ VÝROBY (25 – 38.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba návrhů a výkresů pro zakázkovou malovýrobu
  • Spolupráce při vývoji nových firemních produktů
  • Návrhy mechanických částí do výrobků
  • Práce s moderními systémy (Inventor, Karat, Eplan)
  • Pomoc při tvorbě technologické dokumentace pro výrobu
  • Pomoc při tvorbě produktových katalogů
  • Komunikace s dodavateli v rámci řešení technických záležitostí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ – obor strojírenství
  • Praxe v konstruování (ideálně obráběných či svářených dílů)
  • Znalost Inventor Autodesk, modelování ve 3D CAD
  • Angličtina – na úrovni porozumění technické dokumentace
  • Komunikativnost, samostatnost a ochota učit se nové věci
  • Trestní bezúhonnost a řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost seberealizace
  • Odborné zaškolení
  • Roční finanční odměny a odměny za projekty
  • Moderní pracovní prostředí
  • Přátelská pracovní atmosféra

  • Místo výkonu práce: okres Blansko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Hloušková, DiS.
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis