Projektový inovátor - Project manager

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Mzda až 90.000 Kč, podle zkušeností.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Česko-slovenská softwarová společnost hledá k sobě do týmu projektového manažera. Pracují na různých projektech v Česku i na Slovensku a teď posilují divizi, která má na starosti projekty ve veřejné správě. Své projekty dělají inovativně za použití nových technologií, systémů a postupů. Pojďte s nimi modernizovat naši veřejnou správu.

Náplň práce

Plánovat, organizovat a řídit projekty vývoje a implementace software v oblasti veřejné správy
Zodpovídat za věcné, finanční i časové aspekty projektu.
Aktivně komunikovat s partnery a klienty a pečovat o naše dobré vztahy.
Vést vývojový tým a motivovat jeho členy.
Komunikovat a organizovat pracovní tým, kontrolovat odvedenou práci, řešit připomínky a reklamace.

Požadujeme

Máte alespoň 5 let zkušeností na obdobné pozici v oblasti IT.
Znáte metodiky projektového řízení (výhodou certifikace IPMA, PRINCE 2, apod.).
Máte zkušenost s vedením vývoje SW.
Jste komunikativní a víte, jak správně vyjednávat, organizovat práci s prezentovat výsledky.
A samozřejmě také samostatný, zodpovědný a spolehlivý.
Ovládáte práci s MS Office na úrovni pokročilého uživatele.
Abyste mohl navštěvovat naše partnery a klienty, je potřeba i řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

Pracujeme v kancelářích o 4-6 lidech, žádný open-space, takže naše pracovní prostředí je klidné a příjemné.
Nemáme problém se domluvit na částečné práci z domu.
Čeká Vás dlouhodobá zajímavá a tvůrčí práci ve stabilní a silné společnosti.
Máme k dispozici širokou škálu firemních školení a příležitosti k vlastnímu odbornému rozvoji. Samozřejmě i mnoho obvyklých benefitů jako 5 týdnu dovolené, slevu na telefonní paušál, výuku cizích jazyků, penzijní připojištění a další.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce?

Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3867503  Datum zveřejnění: 10.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.