Silné paže do výroby - 13.plat

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 29 000 - 32 000 Kč/měsíc13. plat, finanční odměny
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste silný muž? Nebojíte se fyzické práce a máte i zkušenost z výroby? Práce na dvě směny Vám nevadí? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis.

Náplň práce

  • Práce s drahými kovy
  • Starost o technologie spojené s výrobou kokových prášků
  • Balení výrobků
  • Práce na dvě směny s volnými víkendy

Požadujeme

  • Alespoň výuční list
  • Fyzickou zdatnost
  • Pečlivost a pracovitost

Nabízíme

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny a příplatky za dobrý výkon
  • Stravenky
  • Očkování proti chřipce, Multisport karta
  • Možnost ubytování na firemní ubytovně
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Rumlová
Tel.: +420778407765
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis