Elektrokonstruktér specializovaných zařízení pro simulace.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme člověka, co má zlaté české ručičky a bude u nás vyvíjet mechaniku, optiku a elektroniku replik specializovaných zařízení. Pracujeme na vývoji univerzálního SW pro vizualizaci terénů, objektů virtuální reality a modelování 3D objektů virtuální reality.

Náplň práce

Vývoj analogové a digitální elektroniky.
Programování firmware.
Návrh PCB.
Vytváření elektro dokumentace.

Požadujeme

Dobrá znalost analogové a digitální/mikroprocesorové techniky.
Programování v C/C++.

Nabízíme

Kromě obvyklé měsíční odměny máme týden dovolené navíc na řádnou rekreaci. Volnou pracovní dobu a občerstvení, když Vás přepadne hlad. Do výplaty Vám přidáme příspěvek na stravování ať si můžete dát co chcete. A hlavně budete členem elitního týmu, který je hrdý na své simulace.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce?

Pokud ano, pošlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3869655  Datum zveřejnění: 12.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.