Procesní inženýr

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Uherské Hradiště, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte analytické myšlení a zkušenosti i znalosti v oblasti metod průmyslového inženýrství? Jste komunikativní a samostatný? Pak nečekejte a pošlete nám životopis ještě dnes!

Významná česká společnost se silným postavením na celosvětovém trhu hledá posilu týmu na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR (35 – 45.000,-)

Náplň práce

  • Vyhledávání možností zlepšení a zefektivnění práce
  • Odhalení a odstranění překážek zabraňující efektivní práci ve výrobě
  • Zavádění nových projektů až do dosažení cíle projektu
  • Podílení se na vývoji nových technologií a výrobků
  • Spolupráce s ostatními odděleními firmy

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Aktivní znalost metod průmyslového inženýrství
  • Velmi dobrou znalost práce s PC
  • Praxi na podobné pozici
  • Proaktivnost, pečlivost a týmový duch

Nabízíme

  • Perspektivní uplatnění a profesní rozvoj v rámci firmy
  • Možnost firemního stravování nebo stravenky
  • Sick days
  • 5 dní dovolené navíc
  • Možnost příspěvků na penzijní připojištění
  • Zázemí stabilní české firmy

  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis