Supervisor skladu ve výrobě

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti jako mistr skladu ve výrobní nebo logistické společnosti? Zajímá Vás práce v oblasti automotive? Chcete rozvíjet své dovednosti a používat angličtinu? Chcete mít možnost kariérního postupu?

Pak nepromarněte šanci a zašlete mi své CV!

Mezinárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu, hledá nového kolegu na pozici:

SUPERVISOR SKLADU VE VÝROBĚ

Náplň práce

  • Odpovědnost za vedení svěřeného úseku skladu
  • Podílení se na výběru, školení a hodnocení zaměstnanců
  • Skladová administrativa a pravidelný reporting vedení
  • Kontrola stavu skladových zásob
  • Hledání efektivnějšího způsobu využívání zdrojů
  • Spolupráce s kolegy na jiných odděleních

Požadujeme

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi s vedením lidí
  • Znalost prostředí skladu, nejlépe výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost systému SAP, eWarehouse a MS Office

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené + 5 sick days navíc
  • roční finanční bonusy
  • systém výhod Benefit plus
  • možnost školení a dalšího vzdělávání
  • zájem i o Vaše děti – příspěvky na tábory, lyžařské výcviky aj.
  • příspěvek na sport a volný čas
  • z poloviny hrazené stravování

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha - východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3870763  Datum zveřejnění: 14.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.