Administrátor/ka provizí (až 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte rádi hru s čísly a oplýváte analytickým myšlením? Jste nejlepší kamarád s MS Excel a chcete pracovat v příjemném kolektivu v brněnské kanceláři? Pak je tato pozice šitá přímo pro Vás. Těšíme se, až nám zašlete svůj životopis a odpovíte tak na pozici:

ADMINISTRÁTOR/KA PROVIZÍ

Náplň práce

  • Zpracování provizí od pojistitelů
  • Kontrola rozdílů a reklamace nevyplacených provizí od pojistitelů
  • Rozklady inkasních plateb.
  • Kontrola provizních sestav a evidence výnosů v účetním programu.
  • Účtování a párování neinkasních provizí.
  • Komunikace s pojišťovnami a správci pojistných smluv.

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Dobrá znalost práce s MS Excel (kontingenční tabulky jsou výhodou)
  • Pokud jste pečlivý puntičkář, rádi Vás uvidíme
  • Budete v týmu skvělých kolegů, očekáváme tedy týmového hráče
  • schopnost pracovat samostatně na nových úkolech
  • člověka, který se rád učí nové věci
  • flexibilního, komunikativního a spolehlivého parťáka

Nabízíme

  • stabilní práci u významné nadnárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení (půlroční bonusy)
  • 25 dní dovolené (dle délky pracovního poměru)
  • příspěvky na vzdělávání, jazykové kurzy a další
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost home office
  • sick days
  • stravenky
  • místo výkonu: Brno
  • možnost nástupu: ihned

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Stehlíková
Tel.: +420775787073
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis