Staňte se tváří Mobotix - Technical sales manager

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praktické zkušenosti v oblasti kamerových systémů? IP problematika a IT infrastruktura Vám nejsou cizí pojmy? Baví Vás obchod a nevadí Vám občasné cestování?

Pak hledáme právě Vás!

STAŇTE SE TVÁŘÍ MOBOTIX - TECHNICAL SALES MANAGER

Náplň práce

  • zodpovědnost za rozvoj trhu v oblasti IP security video a home security
  • zastřešení obchodní strategie
  • kombinace obchodu a technologií, znalost trhu
  • vedení týmu solution konzultantů

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • min. 5 let praxe v oblasti CCTV, IT sítí, zpracování obrazu aj.
  • obchodní zkušenosti a dovednosti
  • AJ na komunikativní úrovni
  • ochotu cestovat (v rámci ČR i zahraničí)

Nabízíme

  • možnost spolupráce se špičkami v oboru
  • účasti na konferencích v zahraničí
  • skvěle fungující tým
  • služební automobil a další benefity

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Lukáš Kalivoda
Tel.: +420778434003
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3874187  Datum zveřejnění: 17.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.