Technolog Junior (30.000 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mohelnice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 40 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: 01.05.2020
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš zájem o rozvoj v mezinárodní strojírenské společnosti? Jsi technicky orientovaný/á a domluvíš se anglicky? Vše potřebné tě naučíme, stačí jen Tvůj zájem o oblast technologie, která zahrnuje i programování lisů, optimalizaci procesů a komunikaci se zákazníky a ostatními odděleními. Neváhej a pošli mi svůj životopis v české a anglické formě ještě dnes :)

Náplň práce

  • řízení zlepšování kvality, produktivity a efektivity procesů
  • řešení technologických problémů
  • realizace testů u nových projektů a náběhů výroby - komunikace se zákazníky
  • zajištění správného fungování lisů, forem, robotů - společně s údržbou
  • programování robotů
  • optimalizace výrobních procesů z pohledu BOZP a ergonomie

Požadujeme

  • vzdělání TECHNICKÉHO směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxe s programováním lisů, robotů a PLC výhodou
  • znalost technologií vstřikování plastů výhodou
  • vyhláška 50/78 sb. výhodou
  • zájem o vlastní rozvoj a aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • práci v prosperující výrobní firmě
  • pohodové pracovní prostředí s fajn šéfem
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek zaměstnavatele na dopravu
  • další odborné vzdělávání
  • jazykové kurzy na pracovišti

  • místo výkonu práce: okolí Mohelnice

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3874342  Datum zveřejnění: 24.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc