Nákupčí – skvělá příležitost

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frenštát pod Radhoštěm, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rozšiřujeme naše řady a hledáme parťáka na pozici NÁKUPČÍHO! Pokud už máš zkušenosti z oblasti nákupu, angličtina ti nedělá problém, tak se nám ozvi!

Vypisujeme výběrové řízení na pozici NÁKUPČÍ!

Náplň práce

  • plánování a realizace zakázek
  • komunikace s výrobou i dodavateli
  • aktivní vyhledávání nových dodavatelů
  • realizace výběrových řízení
  • vyjednávání podmínek – ceny, termíny

Požadujeme

  • technické nebo ekonomické vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost německého jazyka výhodou
  • znalost programů MS Office a SAP (výhodou)

Nabízíme

  • možnost dalšího rozvoje a kariérního růstu
  • 25 dní volna
  • nejnovější technologie
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • roční bonusy

  • Místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
77900 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3878895  Datum zveřejnění: 25.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.