Logistik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Teplice, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval/a jste střední nebo vysokou školu ekonomického směru? Máte zkušenosti v logistice, umíte komunikovat se zákazníky? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Zajištění a organizování dopravy zboží
  • Vyřizování faktur, objednávek
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a přepravci
  • Tvorba dokumentace související s přepravou

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • Praxi na pozici logistika ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • Anglický/Německý jazyk na komunikativní úrovni (denní telefonická komunikace)
  • Řp. sk. B
  • MS Excel - pokročilá úroveň

Nabízíme

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příležitost profesního a odborného růstu
  • Zázemí stabilní zahraniční firmy

  • Místo výkonu práce: Teplice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3880152  Datum zveřejnění: 28.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.