Vedoucí sekce údržby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Víme, že aby byla výroba úspěšná, musí fungovat všechny její části, protože ty pak tvoří výsledný celek. Aktuálně hledáme do naší výroby zodpovědnou osobu, která povede náš tým údržbářů, a zároveň se postará o zabezpečení dodávky náhradních dílů. Máte již aspoň 3 roky zkušenost v oblasti údržby? Pak neváhejte udělat první krok na cestě za změnou a zašlete mi Vaše CV!

VEDOUCÍ SEKCE ÚDRŽBY

Náplň práce

  • Vedení týmu údržby (2 členové) a organizace jejich práce
  • Plánování pravidelných, ale i preventivních údržeb
  • Zabezpečení náhradních dílů (máme svou osvědčenou síť dodavatelů, ale občas je třeba vyhledávat i nové)
  • Technická podpora, zavádění postupů v rámci Lean metod a 5S (rozděl, setřiď, uspořádej, zdokumentuj, dodržuj)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Aspoň 3 roky zkušeností v oblasti údržby
  • Pokročilou znalost práce na PC (balíček MS Office, AutoCad)
  • Znalost anglického jazyka aspoň na pasivní úrovni

Nabízíme

  • Pět týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování a občerstvení na pracovišti
  • Jazykové kurzy
  • Přátelský kolektiv

  • Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "VEDOUCÍ SEKCE ÚDRŽBY"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3880316  Datum zveřejnění: 1.4.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.