Metrolog - 13. plat

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zodpovědný člověk se zkušeností v kontrole kvality v oblasti strojírenství? Práce s 3D měřidly Vám není cizí? Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete mi prosím Váš životopis na uvedený email nebo mi rovnou zavolejte

Náplň práce

  • Starost o technický stav strojů a měřidel
  • Kalibrace zařízení
  • Zaškolování nových kolegů
  • Provádění změn v programech - 3D měření

Požadujeme

  • Alespoň SŠ technického směru
  • Zkušenost na pozici metrologa alespoň 3 roky
  • Schopnost komunikace v AJ výhodou
  • Zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • Adekvátní platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie
  • Stravenky, příspěvek na závodní stravování
  • Odborné vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • Pracoviště-Brno jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis