Manažer pro řízení zakázek

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pojďte se starat o naše zákazníky a zajistit, aby se u nás měli tak dobře, že nebudou chtít jinam a budou s námi spolupracovat i v dalších oblastech.

Náplň práce

Jak si zaplníte pracovní den:

Kontrolou dodávek služeb zákazníkovy, aby měl zajištěnu podporu na všech úrovních, které má s námi nasmlouvané.

Identifikací nových obchodních příležitostí u zákazníka a rozvojem stávajících služeb.

Vedením reportingu a monitoringu služeb na jehož základě můžete zlepšit poskytování služeb.

Řízením servisních nákladů, tak aby jejich využití bylo efektivní a zvýšilo obrat.

Požadujeme

Čím nás zaujmete:

Zkušenostmi s dodávkou IT řešení a služeb. Zkušenost v oboru je vždy něco, co se cení.

Analytickým a cílevědomým přístupem. Když dokážete jasně identifikovat cestu k Vašemu cíli se vším, co Vás na ní může potkat, máte polovinu úspěchu za sebou.

ITIL Certifikací, která ukazuje, že to berete vážně a víte o čem mluvíte.

Dobrými komunikačními schopnostmi a asertivitou. Ferda Mravenec byl taky úspěšnější než brouk Pytlík.

Plynulou obchodní angličtinou. Spolupracujeme i se zákazníky mimo ČR a je třeba znát společnou řeč.

Nabízíme

Co máme za odměny:

Automobil, notebook a telefon to je bez debat.

5 týdnů dovolené pro klidný odpočinek.

Stravenky a občerstvení na pracovišti, ať si můžeme dát na co máte chuť.

Vzdělávací kurzy abyste se mohli zlepšovat v tom, co Vás zajímá.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce?

Pokud ano, pošlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3881744  Datum zveřejnění: 28.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.