Výroba katalogů a vzorníků jedna směna (23 - 27.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 23 000 - 27 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat v jednosměnném provozu? Jste kreativní, manuálně zruční a pečliví? Spolehlivost a samostatnost Vám není cizí? Rádi pracujete v týmu?

Pokud Vaše odpověď je ano, apk je tato pozice určena právě Vám!

VÝROBA KATALOGŮ A VZORNÍKŮ JEDNA SMĚNA (23 - 27.000 Kč)

Náplň práce

  • Kompletní zaštítění oddělení výrobního marketingu.
  • Výroba katalogů a ostatních marketingových produktů. *Zaškolování a koordinace brigádníků.
  • Pomoc při obsluze velkoplošné tiskárny.
  • Související administrativní práce.

Požadujeme

  • Kretivitu, manualní zručnost.
  • Pečlivost, spolehlivost.
  • Týmového ducha.
  • Znalost práce na PC.

Nabízíme

  • 13. plat.
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a odvedené práce.
  • Příspěvěk na obědy.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Práci v zajímavém prostředí.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis