HR specialista s AJ (35-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste komunikativní člověk s organizačními schopnostmi? Máte zkušenosti v oblasti personalistiky v interním HR nebo z personální agentury? Komunikace v anglickém jazyce je pro Vás hračkou?

Tak jste to právě Vy!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

HR SPECIALISTA s AJ (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • nábor nových zaměstnanců
  • práce na sociálních sítích (LinkedIn, Profesia.cz, Jobs.cz…)
  • tvorba a vystavování inzerátů, účast na výběrových řízeních
  • spolupráce s personálními agenturami
  • zpracování podkladů pro stravenky
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici podmínkou
  • znalost práce na sociálních sítích
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • zodpovědnost, organizačních schopnosti

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • sickdays
  • skvělý tým lidí
  • Multisport kartu
  • vzdělávací kurzy
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Brandýs nad Labem

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1
Poslat společnosti životopis

ID: 3885587  Datum zveřejnění: 5.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc