Technolog - nastartuj kariéru

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Tábor, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 27 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Tradiční česká strojírenská společnost s mnohaletou tradicí hledá šikovného kolegu na pozici TECHNOLOG. Máš-li středoškolské vzdělání v technickém oboru a rád by ses věnoval tvorbě technologických postupů, pošli svůj životopis a udělej tak první krok pro získání nového a perspektivního zaměstnání.

Náplň práce

  • Tvorba technologických postupů pro výrobu
  • Zakázková výroba – práce na zajímavých a různorodých projektech
  • Úzká spolupráce s výrobním ředitelem a výrobou
  • Stanovení a optimalizace norem spotřeby materiálu
  • Příslušná administrativa a práce v interním informačním systému
  • Práce v jednosměnném provoze

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání v technickém směru
  • Praxi na obdobné pozici (výhodou)
  • Znalost povrchových úprav nerezových materiálů a svařování (výhodou)
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Dobrou znalost práce na PC, využijete zkušenost s ERP systémem

Nabízíme

  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Podporu v odborném rozvoji
  • Příspěvek na dopravu
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Místo: Okres Pelhřimov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis