Indirect purchasing manager (70-80.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 70 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s vedením lidí včetně jejich motivování? Dokážete komunikovat s dodavateli a vyjednávat ceny? Využíváte při komunikaci anglický jazyk?

Tak jste to právě Vy!

Společnost působící v oblasti strojírenství hledá posilu do svého týmu na pozici:

INDIRECT PURCHASING MANAGER (70-80.000 Kč)

Náplň práce

  • vedení týmu nepřímého nákupu
  • nastavení nákupních strategií a postupů
  • revize dodavatelů, vyjednání a tvorba cen
  • podepisování smluv, kontrola faktur
  • nastavování procesů v oblasti nákupu
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • zkušenost s vedením menšího týmu
  • komunikativnost, pečlivost

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • flexibilní pracovní dobu
  • vzdělávací kurzy
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-Východ (20 minut od metra Kobylisy)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis