Operátor výroby bez víkendů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš chuť pracovat v mladém a přátelském kolektivu ve výrobě v Brně? Pokud Ti nevadí 3 směnný provoz a máš zkušenost z výroby, pošli mi CV a já se ozvu zpět!

Náplň práce

  • Manuální výroba či obsluha linek
  • Práce dle technické dokumentace
  • 3 směnný provoz – směny se točí po týdnu BEZ VÍKENDŮ

Požadujeme

  • Předešlou praxi ve výrobě
  • Manuální zručnost
  • Dobrý zdravotní stav a fyzická kondice
  • Základní znalost práce na PC

Nabízíme

  • Navýšení mzdy po zkušebce
  • Flexipassy, stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Nástupní bonus 10.000 Kč
  • Bonus vázaný na docházku 7.000 Kč/ kvartál
  • Bonus za narození dítěte a uzavření sňatku 3.000 Kč
  • Příspěvek na čistící a prací prostředky
  • Firemní akce (rodinný den, sportovní hry)
  • Zvýhodněný program volání O2 Family, a další…

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Olga Krajčíková
Tel.: +420739234802
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis