Podpora obchodního týmu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Římský filosof Cicero prohlásil, že praxe je nejlepší učitelkou. A to si myslíme i my! Nyní Vám nabízíme příležitost získat praxi, která vám přinese multioborovou zkušenost, což Vám otevře dveře zajímavé kariérní cesty! Potřebujeme, abyste již měl/a zkušenost/orientaci v oblasti plánování a analýzy trhu, a také abyste se nezalekl/a kontingenčních tabulek a především, aby Vám komunikace v angličtině nepřipisovala vrásky na čele! Těšíme se na Vás!

PODPORA OBCHODNÍHO TÝMU

Náplň práce

  • Analýza prodeje a trhů vč. monitorování konkurence
  • Podpora obchodního týmu a vyhledávání nových příležitostí
  • Tvorba podkladů pro prodejní oddělení vč. doporučení týkající se obchodní strategie
  • Marketingové aktivity – např. tvorba obsahu katalogů po odborné stránce, propagačních materiálů
  • Komunikace se zákazníky a rozvíjení dlouhodobých pozitivních vztahů

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (chemický, technický, ekonomický směr -> výhodou)
  • Anglický jazyk na úrovni min. B2
  • Zkušenost v oblasti plánování, budgetingu, analýzy trhu
  • Pokročilou znalost práce s Excelem (zejména kontingenční tabulky, datové zdroje)
  • Analytické myšlení, organizační schopnosti

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost využít rekreační zařízení za zvýhodněnou cenu

  • Místo výkonu práce: Ústecko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "PODPORA OBCHODNÍHO TÝMU"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3889129  Datum zveřejnění: 10.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.