Strategický nákupčí – mnoho benefitů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hranice na Moravě, Hranice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci v oblasti nákupu? Super, my zase hledáme nákupčího! Pokud máte technické vzdělání a máte aspoň mírně pokročilou znalost německého jazyka, jste náš člověk.

Neváhejte a zúčastněte se výběrového řízení na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ!

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání nových dodavatelů a upevňování komunikace se těmi stávajícími
  • vedení výběrových řízení
  • analýzy nákupů a jednotlivých položek
  • hledání úspor
  • administrativní zpracovávání podkladů
  • tvorba rámcových objednávek
  • spolupráce a podpora oddělení operativního nákupu

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • zkušenosti z oblasti nákupu
  • aspoň mírně pokročilou znalost německého jazyka
  • anglický jazyk výhodou
  • komunikativnost

Nabízíme

  • týden volna navíc
  • zajímavou a pestrou práci
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvky na dojíždění i stravu
  • náborový příspěvek
  • jazykové a další vzdělávací kurzy
  • a je toho mnohem více!

  • Místo výkonu práce: vítáme uchazeče z Přerova, Hranic, Nového Jičína, Valašského Meziříčí, Oder a okolí!

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
77900 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Edita Hrbáčková
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis