Manažer bezpečnosti

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 50 000 - 56 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti na Vysočině? Máte zkušenosti s principy HSE? Chcete využívat anglický jazyk a mít možnost seberealizace?

Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis v anglickém a českém jazyce!

Stabilní mezinárodní společnosti, která Vám umožní rozvoj v oboru a využití cizích jazyků hledá posilu na pozici:

Náplň práce

  • Neustálé zlepšování norem a procesů v oblasti bezpečnosti práce
  • Plnění legislativních úkonů, které musí osoba zodpovědná za BOZP a PO vykonávat
  • Dohlížení na dodržování bezpečnostních postupů a prováděním prověrek
  • Reportování a zajišťování analýz mimořádných událostí a úrazů
  • Zodpovědnost za školení v oblasti BOZP a PO
  • Zajištění chodu provozovny v souladu environmentálních cílů
  • Snaha o neustálé zlepšování

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Znalost právních předpisů v oblasti BOZP, požární ochrany,
životního prostředí, ostrahy a příslušných norem
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Dynamickou a samostatnou osobnost
  • Odborně způsobilou osobu BOZP a PO
  • Praxi na obdobné pozici
  • Doklad o absolvování zk. odborné způsobilosti BOZP a PO

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Možnost odborného růstu
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Služební telefon a notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: kraj Vysočina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Hloušková, DiS.
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis