Reagujte bez životopisu

Řidič taxi

  • Místo práce: Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Základní informace

Společnost Bolt Services CZ s.r.o rozšiřuje tým!

Staňte se řidičem taxíku v Praze.

Náplň práce

  • Řízení vozidla
  • Poznávání nových koutů Prahy
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • Řidičský průkaz
  • Vozidlo není podmínkou (můžete si pronajmout)
  • Koncesy

Nabízíme

9 důvodů proč se stát řidičem Boltu
  • 1. Průměrný hodinový výdělek řidiče je 400,- Kč.
  • 2. Pokud vás zaregistrují nyní, můžete získat bonus až 4 000,- Kč!
  • 3. Vysoká poptávka po službách partnerských řidičů!
Dynamické ceny -> při zvýšené poptávce extra násobky zvyšující řidičské výdělky.
  • 4. Řidiči mohou jezdit ve 4 různých kategoriích, do kterých jsou zařazeni na základě typu jejich vozidla.
  • 5. Řidič Boltu může jezdit kdy chce a jak chce, je svým vlastním šéfem.
  • 6. Řidič mají skvělou technickou podporu, která je jim k dispozici každý den od 8:00 – 23:00.
  • 7. Společnost Bolt celoročně investuje jak do řidičů, tak i do cestujících, aby měli řidiči dostatečný počet zakázek a tím se maximalizovali i jejich výdělky.
  • 8. Poplatek za užívání aplikace Bolt pouze 20 % z každé jízdy, žádné měsíční poplatky neexistují.
  • 9. Výdělky řidičům jsou zasílány na týdenní bázi, každé pondělí.

Pokud máte o výše uvedenou nabídku zájem, napište mi, zavolám Vám a domluvíme se na detailech.

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Denisa Janatová
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3891145  Datum zveřejnění: 12.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.