Elektromechanik - údržbář (od 30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte pracovní zkušenosti na pozici elektromechanika ve výrobní společnosti? Chcete si za svou kvalitně odvedenou práci nadstandardně vydělat?

Do stabilní společnosti, špičku ve své oblasti, hledáme kolegu na pozici:

ELEKTROMECHANIK - ÚDRŽBÁŘ (40 000 Kč)

Náplň práce

  • Údržba a opravy výrobních strojů a zařízení k zajištění plynulosti výroby
  • Instalace, připojování a seřizování strojů a zařízení
  • Diagnostika poruch a podílení se na jejich odstranění
  • Spolupráce s technologií a kvalitou výroby

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti na pozici elektromechanika (postačí i v rámci školní praxe)
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. §5 a vyšší
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Ochotu učit se novým technologiím

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Moderní, čisté a klimatizované prostředí
  • Možnost sebevzdělávání a kariérní růst
  • Zaměstnanecké slevy na produkty
  • Mobilní tarify pro Vás i Vaši rodinu

  • Místo výkonu: Pardubice

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Varkoček
Tel.: +420777549877
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3893689  Datum zveřejnění: 24.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc