Revizní technik ve výrobní společnosti

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc13.mzda, pravidelné navyšování mzdy, kafeterie, pravidelné odměny
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste manuálně zručný a prostředí výrobní společnosti vám není cizí? Máte již zkušenost s vedením pravidelných revizi?
Uplatněte své zkušenosti a zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce

  • odpovědnost za stav přidělených zařízení
  • evidence a dokumentace revizních kontrol
  • odstraňování zjištěných závad
  • komunikace s externími servisními společnostmi

Požadujeme

  • zkušenost s údržbou výrobních linek nebo správou budov
  • řidičský průkaz skupiny B
  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • znalost MS Office

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • pravidelné odměny
  • pololetní prémie
  • 25dní dovolené
  • kafeterie
  • příspěvek na životní či penzijní připojištění
  • pravidelné navyšování mzdy

  • místo výkonu práce: Plzeň-město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis