Asistentka obchodního úseku (od 23.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jablonec nad Nisou, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 23 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci v oblasti administrativy? Máte paxi z obchodního oddělení? Chcete pracovat pro stabilní společnost? Pak jste právě ta/ten, kterého hledáme!

Technicky zaměřená společnost hledá kandidáty na pozici:

ASISTENTKA OBCHODNÍHO ÚSEKU (od 23.000 Kč)

Náplň práce

  • evidence objednávek, zakázek
  • zpracovávání a kontrola smluv, objednávek
  • příprava reportů pro obchodní úsek
  • kontrola termínů expedice a nápravných opatření

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • alespoň krátkou praxi v obchodním oddělení
  • zkušenosti s chystáním podkladů
  • znalost práce na PC, zejména Excel
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • možnost seberealizace
  • příspěvek na stravování
  • odborný a profesní růst
  • zaměstnanecké tarify

  • místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Ivana Smejkalová
Tel.: +420775787241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis