Specialista výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 33 000 - 37 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš střední školu v oboru elektro? Chceš pracovat ve stabilní a mezinárodní automotive společnosti? Nevadí ti pracovat na směny? Máš šikovné ruce a analytické myšlení?
Pak mi neváhej zaslat své CV!

Mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro automotive hledá kolegu na pozici:

SPECIALISTA VÝROBY

Náplň práce

  • opravy desek tištěných spojů a výměny komponent u jednotlivých produktů
  • analýza a návrh nápravných opatření u hotových produktů
  • záznamy o provedených opravách a analýzách
  • práce s dokumentací
  • spolupráce s ostatními kolegy v týmu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • vyhlášku 50/1978 §5
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu – 12ti hodinové směny

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Uplatnění pro ABSOLVENTY
  • Stravenky a závodní stravování
  • Dotovanou firemní dopravu
  • Náborový příspěvek
  • Příspěvek na relaxaci, vzdělávání či dovolenou

  • Termín nástupu: IHNED
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha – východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis