C# programátor Junior (35 000 - 50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi absolvent a prozatím se nemůžeš pochlubit dlouhou praxí? Nevadí, rádi tě vše naučíme.
Umíš programovat v C#, nebo jiném jazyce? Pak neváhej a pošli svoje CVčko ještě dnes!

Náplň práce

  • Analýza a návrh řešení požadavků od zákazníka
  • Vývoj řešení v C#, X++
  • Customizace produktů
  • Tvorba technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání IT směru
  • Pokročilou znalost C#
  • Základní znalost SQL
  • Praxi na obdobné pozici velkou výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Práce na zajímavých projektech v dynamické IT společnosti
  • 5 dní sick days
  • Možnost home office
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Kurzy anglického jazyka

Místo výkonu práce: Praha 4

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lenka Vojáčková
Tel.: +420775474382
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis