Environmental protection specialist (up to 60 000 CZK)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Okres Liberec, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 60 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v oblasti ochrany životního prostředí a obalového hospodářství? Vyznáte se v základní legislativě v oboru a domluvíte se anglicky? Pak čtěte dál a zašlete životopis Markétě na pozici:

ENVIRONMENTAL PROTECTION SPECIALIST

Náplň práce

  • spolupráce při udržování systému EMS (řízení interních auditů, zpracování dokumentace).
  • hodnocení rizik ohrožující životní prostředí, jejich následná redukce
  • podílení se na organizaci programů na ochranu ŽP
  • školení a informování zaměstnanců o ochraně ŽP

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost legislativy v rámci ochrany životního prostředí
  • znalost normy ISO 14 001 a legislativy v rámci ochrany ŽP
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • člověka, který umí pracovat samostatně a pod tlakem ze sebe vydá to nejlepší

Nabízíme

  • zázemí silné a prosperující společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení (dle zkušeností)
  • flexibilní pracovní dobu
  • roční bonusy
  • dotované závodní stravování
  • rehabilitace a masáže
  • jazykové kurzy
  • naprosto přátelskou atmosféru :O)
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu: okres Liberec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Stehlíková
Tel.: +420775787073
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis