Strategický nákupčí (až 65.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš zkušenost s řízením projektů ve strategickém nákupu? Ovládáš anglický jazyk a chceš získat zajímavou pracovní příležitost?

SKVĚLE, hledáme právě tebe!

Náplň práce

  • řízení projektů z oblasti nákupu
  • zajištění nákupu v souladu s časovým plánem a finančním rozpočtem
  • koordinace požadavků ze strany projektového týmu
  • reporting a prezentace výsledků společnosti
  • účast při výběrových řízení s dodavateli

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v rámci řízení projektů v oblasti nákupu – podmínkou
  • lepší středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • výborné vyjednávací, prezentační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy
  • kafetérie
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Plzeňsko – 20 minut od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Levičková
Tel.: +420739236965
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3897418  Datum zveřejnění: 12.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.